قوانین و مقررات

1- تمامی حقوق مادی و معنوی سایت حاضر مربوط به شرکت خدمات مسافرت هواپیمایی سفریار گوهر توس میباشد و هرگونه کپی برداری از این سایت خلاف مقررات خواهد بود و پیگرد قانونی دارد.

2- تمامی اطلاعات و یا تصاویر و کلیات سایت سفریار گوهر توس و طرح ها و لوگوها و نشانه های سایت متعلق به سایت سفریار گوهر توس میباشد و استفاده از آن به عنوان سو استفاده تلقی خواهد شد و عواقب سو استفاده به عهده فرد یا مجموعه متخلف خواهد بود.

3- تمامی اطلاعات درج شده مشخصات افراد (مسافرین)محرمانه میباشد و تمام تلاش سفریار گوهر توس جهت حفظ آن اطلاعات میباشد و از ارائه اطلاعات به افراد و یا اشخاص حقیقی و حقوقی معذور میباشد مگر با ارائه مجوز از مراجع قضایی.

4- مسئولیت عدم درج صحیح اطلاعات و یا ناقص به عهده ثبت کننده اطلاعات میباشد و سایت سفریار گوهر توس بصورت آنلاین اطلاعات را در سایت شرکت ایرلاین مربوطه درج خواهد نمود و مجموعه سفریار گوهر توس هیچگونه مسئولیتی در مغایرت اطلاعات ثبت کننده نخواهد داشت .

5- سیستم فروش آنلاین سفریار گوهر توس بصورت اینترنتی فروش بلیط هواپیما را انجام میدهد و در قبال شرایط تاخیر یا تعجیل و یا کنسلی پرواز مسئولیتی جز اطلاع رسانی را برعهده نخواهد داشت .